ADHD Team

ADHD Team - wszystko o nas i nie tylko!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-01-20 19:11:47

 Slash

Pr0 Kutas

Skąd: z dupy i ciemności.
Zarejestrowany: 2011-01-12
Posty: 678
Punktów :   

Historia Drużyny

Wszystko zaczęło się od tego, że w grze spotkałem pewnego kolegę ze szkoły, którego można było uznać za "nadpobudliwego" (tak Nitram, mówię tu o tobie). Potem "przyszedł" do mnie pewien pomysł - patrzyłem na drużyny, które potrafiły grać drużynowo tzn. potrafiły się zgrać, rozmawiały ze sobą, prowadziły doskonałe treningi / sparingi jak i dobrze znały mapy. Wtedy założyłem drużynę dla osób, które posiadają steama i dla tych, którzy go nie mają. ADHD Team jest grupą, która szuka ludzi "wywyższających" się poza innych - potrafią powiedzieć to co myślą, mają w dupie to co myślą inni o drużynie i oczywiście nie obrażają się o byle gówno, a także nie wyzywają od cheaterów, aimerów, botów, etc.

Założycielem jestem ja - Slash aka Voodoo. Moimi zastępcami są: SebioreK, Gutek i... tak jego 5 minut - Nitram! Zapewne pytacie się dlaczego to ich wybrałem, co w nich takiego specjalnego? O tym będzie w innym wątku. Teraz dalej o drużynie: jak już pisałem jest stworzona bo jest, proszę nie kierować się nazwą, dlaczego? Bo została ona wymyślona na szybko, oczywiście zostanie zmieniona, o ile inni będą chcieli, aby została zmieniona. Btw. tu są pozdrowienia dla wszystkich członków teamu, jak i graczy, którzy towarzyszyli nam na różnych serverach!


                                                                                                                  Założyciel ADHD Team;
                                                                                                                     Pr0, el0 Słitasek;
                                                                                                         Rzadki, ale zawsze gracz w Metina;
                                                                                    http://img695.imageshack.us/img695/4594/opethcc.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pracownicymzk.pun.pl www.pisarze2012.pun.pl www.wrzesien-pazdziernik.pun.pl www.magia-ksiazek.pun.pl www.vregimentironforge.pun.pl