ADHD Team

ADHD Team - wszystko o nas i nie tylko!


#1 2011-01-12 16:43:35

 Slash

Pr0 Kutas

Skąd: z dupy i ciemności.
Zarejestrowany: 2011-01-12
Posty: 678
Punktów :   

Przywitaj się!

Tak, tak. Nazwa forum, nazwa pod forum i nazwa wątku - wszystkie takie same! Hit, czegoś takiego jeszcze nie było! Dobra, możecie się tu przywitać, wystarczy jeden raz. Ale jak chcecie to spamujcie, od razu mówię, że postaram się, aby tu było czyściutko.

Jako Administrator Forum i założyciel ADHD Team chcę się z Wami przywitać, więc witam. Nie wiem, jak można się w takim dziale rozpisywać, ale co tam... jestem jednym z założycieli ADHD Team, a także jego pomysłodawcą. Forum powstało z myślą o członkach Teamu, ale sądzę, że inni też mogą się tu rejestrować, o ile o owej stronie się dowiedzą. Tak więc, nie rozpisałem się zbytnio, ale zapraszam wszystkich do naszej drużyny, tak jak i do gry w Counter - Strike'a, oczywiście bez cheatów.


                                                                                                                  Założyciel ADHD Team;
                                                                                                                     Pr0, el0 Słitasek;
                                                                                                         Rzadki, ale zawsze gracz w Metina;
                                                                                    http://img695.imageshack.us/img695/4594/opethcc.jpg

Offline

 

#2 2011-01-12 19:46:00

 Gutek

Słitasek

Call me!
Skąd: Sanniki
Zarejestrowany: 2011-01-12
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Re: Przywitaj się!

Witam.Jestem Gutek (w grze Gutek).Gram już długo na steam.

Ostatnio edytowany przez Gutek (2011-01-14 14:06:15)


http://planetrenders.net/renders/albums/userpics/276402/Disturbed_Asylum.png

Offline

 

#3 2011-01-12 19:48:02

 Slash

Pr0 Kutas

Skąd: z dupy i ciemności.
Zarejestrowany: 2011-01-12
Posty: 678
Punktów :   

Re: Przywitaj się!

Gutek napisał:

jestem jednym z najlepszych graczy ADHD team.

Chciałbyś, no ale... witamy!

Nienawidze cheatów.

Bad Obssesion, fuck yeah.


                                                                                                                  Założyciel ADHD Team;
                                                                                                                     Pr0, el0 Słitasek;
                                                                                                         Rzadki, ale zawsze gracz w Metina;
                                                                                    http://img695.imageshack.us/img695/4594/opethcc.jpg

Offline

 

#4 2011-01-13 16:07:58

krisis97

Początkujący

Zarejestrowany: 2011-01-12
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przywitaj się!

Siema Jestem Krystian(w grze Kris) pykam w cs i metina czasami.
Jak coś to piszcie bądź dzwońcie na mojego skype knowakowski10

Offline

 

#5 2011-01-13 16:38:06

 El'Soul

Początkujący

4403095
Call me!
Skąd: KPW
Zarejestrowany: 2011-01-13
Posty: 12
Punktów :   

Re: Przywitaj się!

Siema jestem El'Soul, pod takim nickiem gram w CS, czasem zmieniam na coś innego(aby rozśmieszać itd.).
Jestem w ADHD team, ale nie mam go w nazwie.
W realu mam na imię Bartek, grywam w CS od 08.2010 to jest sierpień. Mam nadzieję że gram dobrze.
Oprócz CS moją ulubioną grą jest saga Gothic(czyli I-IINK), posiadam Skype (lajt.soul), mam konto na GS, i mam też Steama.


"Pytają się suczki, czy będą jakieś sztuczki,
Pytają się kolesie, czy Soul was wszystkich rozniesie!"


http://img695.imageshack.us/img695/1335/nwsig.png


Kc. Kasia.

Pozdrówka.

Offline

 

#6 2011-01-13 20:34:51

Pyra .

Początkujący

Zarejestrowany: 2011-01-13
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przywitaj się!

Siemanko gram w Cs'a od 28.08.2010 ;D (krotko) gram tak w miare nie uwazam wcale ze tak dobrze ;P Gram pod nickiem Pyra . , Gram na farcie pozdro hajcie . No i wszystko ;p
Tak normalnie jestem Andrzej ;D zyje głownie imprezami , dziewczynami , Cs'em , Piłka nożna Piona ;p

Offline

 

#7 2011-01-19 12:44:57

 SebioreK

Słitasek

430028
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-01-19
Posty: 19
Punktów :   

Re: Przywitaj się!

Witam jestem Sebastian (w grze SebioreK) Mieszkam w łodzi mam 14 lat. interesuje sie grami, kompami itp.


Po co grać w DD?, gram w co chce , robie co chce , i nie zmienie bo ktos tak chce , Proste nie?

"Wojne (i spary) wygrywa ten kto najmniej błędów popełnia"

Napoleon Bonaparte

"Wbijasz lvl, bije cie jakiś gnój, każdy pker to chuj, dobijesz lvl i będzie twój"
Pr0, el0 Słitasek

Offline

 

#8 2011-01-19 12:57:46

Muniq

Początkujący

Zarejestrowany: 2011-01-19
Posty: 2
Punktów :   

Re: Przywitaj się!

Ymca Ymca

Ostatnio edytowany przez Muniq (2011-01-19 12:58:47)

Offline

 

#9 2011-01-19 13:07:01

 Slash

Pr0 Kutas

Skąd: z dupy i ciemności.
Zarejestrowany: 2011-01-12
Posty: 678
Punktów :   

Re: Przywitaj się!

Pyra napisał:

Siemanko gram w Cs'a od 28.08.2010 ;D (krotko) gram tak w miare nie uwazam wcale ze tak dobrze ;P Gram pod nickiem Pyra . , Gram na farcie pozdro hajcie  . No i wszystko ;p

Nie aż tak krótko. Co do twojej gry: Pyro. widziałem jak grasz i muszę powiedzieć, że źle nie jest. Farta też masz, ale "czasami".

Tak normalnie jestem Andrzej ;D zyje głownie imprezami , dziewczynami , Cs'em , Piłka nożna Piona ;p

Witaj Andrzeju ty no-lifie.


Muniq napisał:

Ymca Ymca

Umca, umca pękła gumcia. ^^


                                                                                                                  Założyciel ADHD Team;
                                                                                                                     Pr0, el0 Słitasek;
                                                                                                         Rzadki, ale zawsze gracz w Metina;
                                                                                    http://img695.imageshack.us/img695/4594/opethcc.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kadry.pun.pl www.hasselhoffumlaut.pun.pl www.dawnofnaruto.pun.pl www.drugabee.pun.pl www.transport81t1.pun.pl