ADHD Team

ADHD Team - wszystko o nas i nie tylko!


  • Index
  •  » ADHD Team
  •  » Najpopularniejsze teksty każdego z członków ADHD Team

#1 2011-01-21 20:03:23

 Slash

Pr0 Kutas

Skąd: z dupy i ciemności.
Zarejestrowany: 2011-01-12
Posty: 678
Punktów :   

Najpopularniejsze teksty każdego z członków ADHD Team

Tak, tu podajemy nasze najpopularniejsze teksty, których używamy podczas gry. Oczywiście każdy członek podaje SWOJE teksty, ale nie podaje tekstów innych. Tak więc zacznijmy zabawę:
Teksty Slasha vel Voodoo aka BotQ:
- "Let the bodies hit the floor!" - tekst wzięty z pewnej piosenki, oznaczający "Niech ciała uderzają o ziemię". Najczęściej, gdy kogoś zabijam piszę ten tekst, dlaczego? Bo ich ciała uderzają o ziemię, temu chyba nikt nie zaprzeczy.
- "Back off Bitch" - oznaczający "zawróć suko", wiadomo chyba, kiedy go używam.
- "Bad Obssesion" - każdy powinien się domyślić, co on oznacza. Tak, gdy mam jakąś obsesję typu: "ADHD" w grze.
- "Out ta Get Me!" - "chcą mnie dorwać". Uciekanie przed innymi graczami i wykrzykiwanie tegoż oto tekstu.
- "NIE DOTYKAJ MNIE BOCIE! ODSUŃ SIĘ ODE MNIE! ZOSTAW MNIE!" - najczęściej używam go podczas walki na noże z innymi graczami. Tak, nie dotykaj mnie bocie! xP
- "It's so easy..." - "to takie łatwe...". Zabijanie najsłabszych graczy, w ogóle nie sprawia to przyjemności z gry, no ale cóż... zdarzają się okazję, które "są takie łatwe".
- "Gzz. ^^" - tekst, w którym gratuluję innemu graczowi wygranej. Najprostsze co może być. :]
Tyle. Koniec. Do widzenia.


                                                                                                                  Założyciel ADHD Team;
                                                                                                                     Pr0, el0 Słitasek;
                                                                                                         Rzadki, ale zawsze gracz w Metina;
                                                                                    http://img695.imageshack.us/img695/4594/opethcc.jpg

Offline

 

#2 2011-01-23 15:51:46

 SebioreK

Słitasek

430028
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-01-19
Posty: 19
Punktów :   

Re: Najpopularniejsze teksty każdego z członków ADHD Team

aaa jeszcze "jaka ściema"


Po co grać w DD?, gram w co chce , robie co chce , i nie zmienie bo ktos tak chce , Proste nie?

"Wojne (i spary) wygrywa ten kto najmniej błędów popełnia"

Napoleon Bonaparte

"Wbijasz lvl, bije cie jakiś gnój, każdy pker to chuj, dobijesz lvl i będzie twój"
Pr0, el0 Słitasek

Offline

 

#3 2011-01-30 11:57:46

 El'Soul

Początkujący

4403095
Call me!
Skąd: KPW
Zarejestrowany: 2011-01-13
Posty: 12
Punktów :   

Re: Najpopularniejsze teksty każdego z członków ADHD Team

Siemano, oto moje teksty:
"Pozdrówka" - no wiadomo, używam kiedy się da
"Pytają się suczki, czy będą jakieś sztuczki, Pytają się kolesie, czy Soul was wszystkich rozniesie!" - to jak jestem przepodekscytowany ^^
"Kc. Kasia" - dla żartu i żebyście zazdrościli ^^
"JeZdEm BoTeQuIeM" - i coś w tym stylu to oczywiście żart
"Ale grunwald!" - inne określenie chaosu
"Źły pan ..." - w wykropkowane miejsce wstaw zniekształcony, o wymowie dziecęcej nick zakończony na ś typu "Źły pan Ślaś/Guciuś/Kliś" itp.
"One shot, one skill, one head, one kill" - no czyli "Jeden strzał, jeden skill, jedna bania, jedna śmierć"
"To nie fart, to skill" - gdy ktoś mi mówi że sfarciłem, po prostu muszę, ku mej ironii to powiedzieć


"Pytają się suczki, czy będą jakieś sztuczki,
Pytają się kolesie, czy Soul was wszystkich rozniesie!"


http://img695.imageshack.us/img695/1335/nwsig.png


Kc. Kasia.

Pozdrówka.

Offline

 
  • Index
  •  » ADHD Team
  •  » Najpopularniejsze teksty każdego z członków ADHD Team

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kadry.pun.pl www.dawnofnaruto.pun.pl www.misticalsoldiers.pun.pl www.drugabee.pun.pl www.hasselhoffumlaut.pun.pl